Rada Rodziców

Na rok przedszkolny 2018/2019 uchwalona została składka w wysokości 60,00 zł [sześćdziesiąt złotych]. Płatna w całości do 30 listopada 2018 roku lub w dwóch ratach:

30,00 zł [trzydzieści złotych] do 30 listopada 2018 r.

30, 00 zł [trzydzieści złotych] do 31 marca 2019 r.

NR KONTA: 73 8453 0002 0000 3809 2000 0010

W tytule przelewu prosimy wpisać: NAZWISKO, IMIĘ i GRUPĘ dziecka

Przypominamy, że wszystkie zebrane pieniądze wydatkowane są wyłącznie z przeznaczeniem dla naszych dzieci, ich potrzeb, umilenia pobytu w przedszkolu, podczas wyjazdów/wycieczek, na zakup nowych zabawek oraz wszystkiego, co pomaga im w przedszkolnej adaptacji i wspomaga rozwój.

………………………………………………………………………………………

Koszt pobytu w przedszkolu

Realizujemy bezpłatną podstawę programową w godzinach między 7:30 a 12:30, tj. 5 godzin zegarowych.

Opłata stała za każde 30 minut ponad podstawę programową wynosi 0,50 zł. Płatność naliczana jest „z dołu”, tj. do 10-ego następnego miesiąca.

NR KONTA:

Ważne! W naszym przedszkolu wykorzystujemy komputerowy system, który automatycznie przeliczy liczbę godzin. Prosimy rodziców o wczytywanie dyskietki po przyjściu rano i przy popołudniowym odbiorze dziecka.

…………………………………………………………………..

Koszt posiłków

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 6 zł – śniadanie: 1,50 zł, obiad: 3,60 zł, podwieczorek: 0,90 zł .

NR KONTA

W przypadku zmiany liczby posiłków, prosimy o informację do 25-ego dnia miesiąca poprzedzającego planowaną zmianę.

…………………………………………………………………..

Pytania rodziców

Kiedy odbywa się rekrutacja?
Rekrutacja do przedszkoli na kolejny rok szkolny odbywa się w terminach od 1 do 31 marca. Więcej informacji tutaj

Czy jest możliwość obejrzenia zajęć przedszkolnych zanim dziecko zostanie zapisane?
Dni otwarte są w każdy czwartek marca. Dziecko może przebywać w sali przedszkolnej od godziny 9:30 do 12. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

W jakich godzinach otwarte jest przedszkole?
Przedszkole czynne jest od 6:00 do 17:00. Bezpłatny czas, w trakcie którego realizujemy podstawę programową to 5 godzin, od 7:30 do 12:30. Każde pół godziny przed 7:30 i po 12:30 płatne jest 0,50 zł.

Czy powinienem przygotować wyprawkę dla mojego dziecka?
Przedszkolak potrzebuje: – strój gimnastyczny; – kubek, szczoteczkę do zębów i pastę; – dodatkowy zestaw ubrań w razie pobrudzenia [nie muszą być podpisane]; – obuwie, najlepiej na rzepy. Strój i ubrania na zmianę można trzymać w worku lub w niewielkim plecaku w szatni.

Czy dzieci wychodzą w okresie zimowym na zewnątrz?
Tak, jeśli warunki atmosferyczne i jakość powietrza na to pozwalają. Prosimy o zaopatrzenie dzieci w czapki, szale i rękawiczki.

Co ze smogiem?
Przed wyjściem na zewnątrz sprawdzamy odczyty czujników pyłów zawieszonych. Dodatkowo przedszkole wyposażone jest w profesjonalne oczyszczacze powietrza.

W jakich godzinach wydawane są posiłki?
Śniadanie wydawane jest o 9:00, obiad o godzinie 12:00 a podwieczorek o 14:00.

Co, jeśli zadeklaruję pobyt dziecka w przedszkolu do godziny 16, ale kilka razy odbiorę je wcześniej?
Wykorzystujemy elektroniczną rejestrację pobytu. Każde dziecko ma dyskietkę, którą należy wsuwać w czytnik po przyjściu do placówki i przy wyjściu do domu. Opłata zostanie naliczona wyłącznie za godziny, które dziecko faktycznie spędziło w przedszkolu.

Moje dziecko dużo choruje. Co z płatnością za posiłki?
Opłata za wyżywienie naliczana jest „z dołu”, tj. w kolejnym miesiącu płacimy za poprzedni. Płatność jest więc wyłącznie za wydane posiłki. Jeżeli wiedzą Państwo, że dziecko będzie nieobecne dłużej niż 1 dzień, prosimy o kontakt telefoniczny.