Biedronki w Dinolandii

13 maja [poniedziałek] grupa Biedronek pojedzie na wycieczkę do Inwałdu do parku dinozaurów i rozrywki Dinolandia.

Koszt wycieczki wyniesie 52 zł za osobę [w tym koszt przejazdu, wyżywienie i bilet wstępu].
Wyjazd nastąpi o godzinie 8:45 spod przedszkola. W tym dniu śniadanie będzie o godzinie 8. Prosimy o punktualność. Powrót z wycieczki planowany jest około 14:30. W razie opóźnienia, będziemy telefonicznie informować personel w przedszkolu. Można również dzwonić na służbowy telefon podany na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu.

W związku z koniecznością zapłaty zaliczki prosimy o wpłacenie całej kwoty do 10 maja 2019 roku. Jeśli zdarzy się sytuacja, że dziecko nie weźmie udziału w wycieczce, zwrócony zostanie koszt biletów wstępu, ponieważ autokar jest płatny z góry.

Dzieci prosimy ubrać „na cebulkę” oraz przygotować ubranko na zmianę włożone do reklamówki (ubranka podpisane na metkach).

Wyżywienia oraz napoje zapewnia przedszkole, dlatego prosimy NIE DAWAĆ dzieciom żadnych przekąsek ani picia na wycieczkę.