Wyniki konkursu „Moja rodzina – wielka siła”

Nasze Przedszkole zorganizowało specjalnie z okazji DNIA RODZINY konkurs ogólnopolski pt. „MOJA RODZINA – WIELKA SIŁA”.
Nie spodziewaliśmy się tak wielkiego zainteresowania ze strony przedszkoli w całej Polsce, za co serdecznie wszystkim DZIĘKUJEMY ❤ ❤ ❤
W piątek organizatorzy konkursu musieli dokonać trudnego wyboru najciekawszych prac – a musimy przyznać, że wszystkie były naprawdę cudowne!
Oto wyniki konkursu:

W kategorii wiekowej 3/4-latki:
I miejsce – Tymoteusz Czukiewski (Przedszkole Publiczne nr2 w Czechowicach – Dziedzicach)
II miejsce -Kinga Weissmann (Przedszkole Publiczne w Ligocie)
III miejsce – Alicja Dukała (Niepubliczne Przedszkole „Kolorowy Świat” w Kutnie)
Wyróżnienie – Oliwia Dudys (Przedszkole Publiczne nr2 w Czechowicach – Dziedzicach)

W kategorii wiekowej 5/6-latki:
I miejsce – Karolina Chrzanowska (Samorządowe Przedszkole w Przecławiu)
II miejsce – Amelia Piotrowska (Przedszkole Samorządowe w Ujeżdzie)
III miejsce – Weronika Buczek (Przedszkole Publiczne w Ligocie)

Mali artyści nagrody oraz dyplomy otrzymają pocztą. Nauczyciele, którzy podjęli się opieką artystyczną nad dzieckiem biorącym udział w konkursie otrzymają podziękowanie pocztą oraz drogą mailową. Każde dziecko uczestniczące w konkursie ogólnopolskim otrzyma pamiątkowy dyplom, który zostanie wysłany mailem.
Wszystkie prace konkursowe będzie można oglądnąć na wystawie podczas Pikniku Rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą sobotę w naszym przedszkolu. Z kolei zdjęcia prac za niedługo pojawią się na naszej stronie internetowej